Restaurace

Restaurace s výhledem do krajiny

Stylová nekuřácká restaurace s výhledem do malebné krajiny Vysočiny Vám poskytne zázemí, kde si můžete vychutnat jak rodinný či pracovní oběd, tak romantickou večeři. V hotelové restauraci s grilem a kachlovými kamny si jistě vybere každý.

Kapacita hotelové restaurace je 70 míst, je to tedy ideální místo pro svatební hostiny, firemní akce či rodinné oslavy.

Pro Vaše děti je u restaurace připaven dětský koutek, kde se Vaše děti jistě zabaví.

REZERVACE STOLU NA TEL.: 566 664 477

Salónek

Pro komornější příležitost Vám můžeme nabídnout salonek pro 30 osob, který je součástí restaurace. Salonek lze využít samostatně pro menší oslavy nebo společně s restaurací pro velké svatební hostiny. Salonek je také vhodným místem pro školení, konference a jiné firemní akce.

Vinárna

Pro ještě stylovější atmosféru Vám nabízíme možnost uspořádat slavnostní událost v hotelové vinárně s pískovcovým viným sklípkem. Kapacita vinárny je 80 míst a tento prostor lze pronajmout na nejrůznější soukromé nebo firemní akce.

Restaurace a letní terasa

V letních měsících je hotelová restaurace rozšířena o příjemné posezení na letní terase bez obsluhy s překrásným výhledem do okolí.

Terasa je otevřená od 11:00 do 21:00 hodin.

Restaurace je pro hotelové hosty otevřena denně od 11:00 do 22:00 hodin, pro neubytované hosty od 11:00 do 17:00,

po 17. hodnině je nutná rezervace stolu na tel : 566 664 477


Snídaně ubytovaných hostů jsou podávané formou švédských stolů od 8:00 do 10:00 hodin. 
Večeře v rámci polopenze jsou podávané fromou švédských stolů nebo tříchodového servírovaného menu od 18:00 do 20:00 hodin.